DescriereCOLDREX MaxGrip Fructe de pădure & Mentol ameliorează pe termen scurt simptomele de răceală şi gripă incluzând durere de cap, febră, durere în gât, dureri generalizate, congestie nazală, sinuzită şi durerile asociate acesteia.
CompozitieSubstanţele active sunt paracetamol 1000 mg, acid ascorbic (vitamina C) 70 mg şi clorhidrat de fenilefrină 10 mg.
Mod de administrareGoliți conținutul plicului într-o cană și umpleți pe jumătate cu apă foarte fierbinte.
Adăugați apa rece dacă este necesar.
Adulți (inclusiv vârșnici) și copii peste 12 ani:Un plic, la 4 - 6 ore, la nevoie.
Nu luați mai mult de 4 plicuri pe zi.
Nu luați mai mult de 7 zile.
ProducatorOmega PharmaMod de prezentareCutie cu 10 plicuri.
Ani | Un plic la 4 6 ore la nevoienu luati mai mult de 4 plicuri pe zinu luati mai mult de 7 zileproducatoromega |
---|
Omega Pharma este un brand farmaceutic dedicat sănătății și bunăstării consumatorilor, cunoscut pentru produsele sale inovatoare și eficiente.
Oferind o gamă variată de suplimente alimentare, produse de îngrijire personală și medicamente fără prescripție, brandul se concentrează pe sprijinirea sănătății și prevenirea bolilor.
Omega Pharma se mândrește cu angajamentul său față de cercetare și dezvoltare, inspirând utilizatorii să își îmbunătățească calitatea vieții.
Brandul este ideal pentru cei care caută soluții eficiente pentru sănătate și wellness.